خانه » فروشگاه » پسیو - Passive » خازن - Capacitor » شماره قطعه: CDR04BX104AKSS
برای مشاهده دیتاشیت بر روی این علامت کلیک کنید.
CDR04BX104AKSS
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC – SMD/SMT .1UF 50V 10%
300,000 تومان
15000 عدد در انبار
ویژگی های فروشگاه قطعات خاص
توضیحات
Description Product Attribute
Manufacturer KEMET
Product Category Multilayer Ceramic Capacitors MLCC – SMD/SMT
Capacitance 0.1 uF
Voltage Rating DC 50 VDC
Dielectric BX
Tolerance 10%
Case Code – in 1812
Case Code – mm 4532
Termination Style SMD/SMT
Termination Standard
Minimum Operating Temperature – 55 C
Maximum Operating Temperature + 125 C
Length 4.57 mm (0.18 in)
Width 3.18 mm (0.125 in)
Height 1.295 mm (0.051 in)
Product High Reliability MLCCs
Series SMD Mil PRF55681 CDR
Packaging Bulk
Capacitance – nF 100 nF
Capacitance – pF 100000 pF